

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Through Beam (Emitter and Receiver) |
| Detection Range | 2 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 3-Pin M8 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Light Source | Infrared |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 1 ms |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | E3H2 |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
XUB1APANM12
GSE10-P4111
HTB18-P4A2AB
GRL18-N1137
E3ZM-V81 2M
WTB4S-3P3131
E3JMDS70M4TG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00