

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 1 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Maximum Current | 25 mA |
| Response Time | 500 μs |
| Series | E3F |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | Stainless Steel SUS316L |
VTF18-4P1212
GRTE18-P2447
WTB4SL-3P2462V
WLA16P-1H162100A00
WL9-3F3430S04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00