

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | D4NS |
| Actuator Included | No |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Conduit Entry | PG13.5 |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Depth | 30.6mm |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Width | 31mm |
| Length | 96mm |
AZM 161SK-12/12RKA-024
RSS 36-SD-ST
D4SL-N4NFA-DN
440G-T2NBBPH-2R
AZM 170-11ZKA 24VAC/DC
D4NL-4EFA-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00