

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | D4NS |
| Safety Contacts | NO/NC |
| Conduit Entry | M12 |
| Normal State Configuration | 1NC/1NO |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Width | 31mm |
| Depth | 30mm |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Length | 96mm |
AZM 161SK-12/12RK-110/230
D4SL-N4QFA-D
D41G-2YDA-N2
D4SL-N4GFG-DN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00