

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 33.0 A |
| Series | 3G3MX2 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | CompoNet, DeviceNet, EtherCAT, ML-II and EtherNet/IP, Modbus, Profibus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 580Hz |
| STO | Yes |
3G3MX2A4030ECHN
ACS310-03E-13A8-4
3-5049-002A DM1-12017EB-S20S-EM
ATV212HU15N4
3-5009-007A DM1-344D3EB-S20S-EM
VFD13AMS43AFSAA
6SL3210-5BE21-1CV0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00