

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 5.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 25.0 A |
| For Use With | MX2 |
| Series | 3G3MX2 |
| Field Bus Communication Type | Componet, Modbus, Profibus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | Yes |
ATV320U02M3C
ATV212HU55N4
31V-4D0004-BE-2S-0000
ATV320U22M2C
ATV320U55N4C
16G-11-0025-BF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00