

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3.7 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 17.5 A |
| For Use With | MX2 |
| Series | 3G3MX2 |
| Field Bus Communication Type | Componet, Modbus, Profibus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | Yes |
ATV12P075M3
ATV930U30N4
ATV630U15N4
C200-03200100
6SL3546-0FB21-1FA0
VFD9A0ME43AFSAA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00