

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 1.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 8.0 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | 3G3MX2 |
| Field Bus Communication Type | CompoNet, DeviceNet, EtherCAT, ML-II and EtherNet/IP, Modbus, Profibus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 580Hz |
| STO | Yes |
ATV12HU40M3
EFC5610-5K50-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
6SL3210-1PB13-0AL0
ATV320U22N4C
6SL3210-1KE23-8UF1
6SL3210-5BE31-1CV0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00