

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Current Rating | 5.0 A |
| For Use With | 0.7 kW AC Motor |
| Series | 3G3MX2 |
| Field Bus Communication Type | RS485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.1 - 400Hz |
| STO | Yes |
| Overall Depth | 145.5mm |
| Overall Width | 68mm |
| Overall Length | 128mm |
3G3M1-A2075
6SL3223-0DE21-5BG1
EFC5610-3K00-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
6SL3210-5BB13-7BV1
VFD022FP4EA-52
FC-101P11KT4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00