

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Surge Protector |
| Maximum Surge Current | 5kA |
| Series | SV |
| Electrical Phase | 3 |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Impulse Discharge Current | 500A |
| Length | 44mm |
| Width | 42mm |
| Depth | 37.5mm |
| Dimensions | 44 x 42 x 37.5mm |
SG2EDGK10M3R
3RT2936-1CC00
SG2DGK10M3R
2CTB803872R1100
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00