

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | V04 |
| Mounting Style | Inline, Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Maximum Flow Rate | 190L/min |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Number of Positions | 2 |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Thread Standard | G |
VP5006BJ411H00
VT307K-5DZ1-02F-Q
VSVA-B-M52-MH-A1-1C1
VSCS-B-M32-MH-WA-1C1
SYA5420-01F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00