

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Pilot/Spring |
| Manufacturer Series | 14 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3/2 |
| Body Material | Die Cast Aluminium Alloy |
| Maximum Flow Rate | 965L/min |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | +5°C |
| Configuration | 3/2 Closed |
| Thread Size | 1/4in |
| Thread Standard | G |
V415A11D-C313A
VZWD-L-M22C-M-G14-60-V-1P4-4
AV4000-F04-5YZB-A
VSNC-FC-M52-MD-G14-FN
SY3160-5MOUD-C4-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00