

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | 03 |
| Number of Ports | 3/2 |
| Body Material | Zinc Alloy |
| Maximum Flow Rate | 335L/min |
| Minimum Operating Pressure | -0.9bar |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Thread Standard | G |
PVQ13-5L-03-M5-A
CPE18-M1H-5J-1/4
VTA301-01-F
SV1300-5FUD
SY7320-5DO-C10F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00