

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5.5V dc |
| Input Voltage Range | 2.9 - 14 V dc |
| Power Rating | 5W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 1A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | Case C-83 |
| Width | 12.4mm |
| Length | 12.4mm |
| Depth | 4.6mm |
| Series | OKL-T/1-W12 |
| Load Regulation | ±0.25% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 90% |
TRV 2-0511M
TMR 1-2411SM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00