

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3, 3.5 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 21.29mm |
| Cutout Width | 33.93mm |
| Depth | 25.4mm |
| Meter Accuracy | ±2 V |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
EMV 1025S-11
EQ74-V70X2N1CAW0ST
DMS-20LCD-1-5-C
EQ44-V63X2N1CAW0ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00