

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | AC |
| Number of Digits | 3 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 21.29mm |
| Cutout Width | 33.93mm |
| Depth | 25.4mm |
| Meter Accuracy | ±2 V |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
D721MCS30V/2-001
EMV 1200-40
PQ74-V0ZL2N1CAW0ST
DMS-20PC-1-BS-C
PD72MIS500V/2-003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00