

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 21.29mm |
| Cutout Width | 33.93mm |
| Depth | 16.8mm |
| Meter Accuracy | ±0.2 V |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
PD721MCS10V/2-001
PD721MCS50V/2-001
APM-SHUNT-ANO
DMS-30LCD-2-5-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00