

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.4 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 240 V |
| Current Rating | 3 A |
| Series | FR-E800 |
| For Use With | Induction Motor, PM Motor |
| Field Bus Communication Type | RS-485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 50Hz |
| STO | Yes |
3G3MX2-AB002-E
6SL3210-1KE23-8AF1
VFD9A0MS43AFSAA
6SL3210-1KE18-8UP1
ATV650D22N4
ATV320U06M3C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00