

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 2.2 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | FR-D740 |
| Field Bus Communication Type | ModBus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.2 - 400Hz |
| STO | Yes |
| Filter Included | No |
| Control Panel | Yes |
| Overall Depth | 129.5mm |
| Overall Length | 128mm |
| Overall Width | 108mm |
3G3M1-A2075-ECT
3G3MX2-A2002-EV2
ATV320U06M2C
6SL3223-0DE21-5BG1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00