

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 36 V dc |
| Output Current | 600mA |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Series | SCW |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
R2M-1205S/SMD
TDN 3-4811WI
THN 15-1210N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00