

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 80A |
| Power Rating | 960W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 127 - 370 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 218mm |
| Width | 105mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 63.5mm |
| Weight | 1.5kg |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
EML15US09-S
HEP-100-24A
LFA30F-3R3-Y
HWS150A-12/A
6EP1331-1LD01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00