

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Output Current | 2A |
| Power Rating | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 45.7mm |
| Width | 25.4mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 21.5mm |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Weight | 35g |
LRS-150F-36RS
S8FS-C05012
RAC05-24SK/277/W
HEP-480-48A
MAP130-4001
RSP-100-48RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00