

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DRC-180 |
| DC Input Voltage | 127 - 370V dc |
| Type | DIN Rail Power Supply |
| AC Input Voltage | 90 - 264V ac |
| AC or DC Input Voltage | ac, dc |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 13.8V dc |
| Output Current | 9A |
| Power Rating | 179.4W |
6EP3433-7SB00-0AX0
DRB-30-24-1
6EP3436-8SB00-2AY0
6EP3436-7SB00-3AX0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00