

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 21.3mm |
| Cutout Width | 34mm |
| Depth | 16mm |
| Supply Voltage | 6 - 15 V dc |
| Digit Height | 9.75 mm |
| Meter Accuracy | ±1 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
EQ74-V65X2N1CAW0ST
APM-VOLT-ANO
EQ74-V67X2N1CAW0ST
F3PAM1801-15V
EQ74-V70X2N1CAW0ST
DMS-30PC-1-BS-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00