

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 40mm |
| Cutout Width | 72mm |
| Depth | 8.4mm |
| Supply Voltage | 4.75 - 5.25 V dc |
| Digit Height | 19 mm |
| Meter Accuracy | 0.1 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
EQ94-V69X2N1CAW0ST
DMS-20PC-1-DCM-B-C
EQ44-V63X2N1CAW0ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00