

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 4.5 A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Maximum Load Voltage | 20 V |
| Minimum Load Voltage | 0 V |
| Minimum Load Current | 2.5 A |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | MOSFET |
| Series | PVN012 |
G3PE-535B-3N DC12-24
1SNA645022R2700 OBIC0100-115-230V
G3DZ-2R6PL DC5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00