

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Lock Type | Interlock |
| Safety Contacts | NO/2NC |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Connection Type | Cable |
| IP Rating | IP67 |
| Series | HS6B |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Current | 2.5A |
| Length | 30mm |
| Depth | 87mm |
| Width | 15mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
3911742390
266147 LSM-11/P
T4000-DNA05P
440T-MRPSE110B
3SE5112-3QV10
3SE5232-0QV40
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00