

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Dry Gas |
| Device Type | Amplified |
| Minimum Flow Rate | 0 sccm |
| Maximum Flow Rate | 50 sccm |
| Supply Voltage | 5 V dc |
| Pipe Diameter Range | Maximum of 5.35 mm |
| Connection Type | Tubing |
| Maximum Pressure | 25psi |
| Material | High Temperature Polymer |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Series | HAF |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Current Rating | 20 mA |
8750WDMT2A2FTHA020CA1NDM4PDQ4
D6F-P0010A2
PF3W704S-F03-BN-M
SFM3013-300-CL
DMA15-AAAAA1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00