

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Keyed |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Safety Contacts | NO/2NC |
| Maximum AC Voltage | 600V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Connection Type | M20 |
| Housing Material | Glass Filled PET |
| IP Rating | IP67 |
| Number of Head Directions | 4 |
| Series | GKN |
| Width | 40mm |
| Depth | 33mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Length | 90mm |
| Maximum Current | 6A |
TR10-SLM01C
HS6E-L7Y4B05-G
EX-AZM 415-02/20ZPK 24VAC/DC-3D
XCSLE3737512
STR1-SASM10P8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00