

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Liquid |
| Device Type | Mass Air Flow |
| Minimum Flow Rate | -200 cc/m |
| Maximum Flow Rate | 200 cc/m |
| Supply Voltage | 8 - 15 V dc |
| Maximum Pressure | 172kPa |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Series | AWM90000 |
SFAM-62-3000L-M-2SV-M12
8750WDMT2A2FTHA010CA1NDM4PDQ4
PFM750-F01-B
DTT31-A1C111AA2CAA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00