

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Dry Gas |
| Device Type | Unamplified |
| Minimum Flow Rate | -200 sccm |
| Maximum Flow Rate | 200 cm³/min |
| Supply Voltage | 15 V dc |
| Pipe Diameter Range | 0.2 in |
| Maximum Pressure | 25psi |
| Material | Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Series | AWM2000 |
| Current Rating | 300 μA |
PF3W704S-F03-BN-M
SFAB-200U-HQ8-2SA-M12
PFM725-C6-F
DTT31-A1C111AA2CAB
FFUS15-1G1IO
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00