

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 207mbar |
| Maximum Pressure Reading | 380mbar |
| Output Type | Relay |
| Electrical Connection | Spade Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Nylon |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
XMLP250BD21F
B28.XXXXDUAKSZB
MLH250PGB06A
PMC21-AA1U1PBWBJA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00