

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0.05psi |
| Maximum Pressure Reading | 0.25psi |
| Output Type | Relay |
| Electrical Connection | Spade Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Nylon |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
PMP23-AA1M1QB3CJ
X5072-TB-A1-CA-H1-PA 25.0 bar G
PP - 222 4D9
404366/000-454-405-504-20-61/000
XMLP250MD71F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00