

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0.72psi |
| Maximum Pressure Reading | 1.8psi |
| Output Type | Relay |
| Electrical Connection | Spade Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Nylon |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
PP20H-2.3B22R.A114.542020.000
3100B0250S01E000
3100R0010G01B000
PMC21-AA1M1CBWWJA
XMLA004B2S11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00