

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 12.5mbar |
| Maximum Pressure Reading | 62mbar |
| Accuracy | 10 % |
| Output Type | Relay |
| Electrical Connection | Spade Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Nylon |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
MIPAN1XX500PSAAX
B58611K1500A009
PHT-RB025E520S0AMS0Z
3100B0100S01E000
PP - 222 4D9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00