

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 191mbar |
| Maximum Pressure Reading | 686mbar |
| Output Type | Relay |
| Electrical Connection | Spade Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Nylon |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
9013FSG2J21M4
DP-112-E-P-J
XMLBM02V2S12
MLH05KPSB01A
PTXPRESSX 4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00