

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 2.61mbar |
| Maximum Pressure Reading | 3.73mbar |
| Media Measured | Air |
| Supply Voltage | 125 V ac |
| Housing Material | Fibreglass |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
XMLB004A2S12
PMP21-AA1M1QBWBJ
NPA-730B-02WD
PS61-10-4MGZ-B-SP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00