

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 0.07bar |
| Maximum Pressure Reading | 2.75bar |
| Output Type | Relay |
| Media Measured | Fluid |
| Maximum Current | 5 A |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Fibreglass |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
3500B0006G01B000
XMPC06C2941S701
401050/000-457-405-593-68-601-36/000
3100S0250S01E000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00