

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 62.5mbar |
| Maximum Pressure Reading | 0.5bar |
| Output Type | Relay |
| Media Measured | Fluid |
| Maximum Current | 20 mA |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Fibreglass |
| Minimum Operating Temperature | -4°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
X5072-TB-A1-CA-H1-PA -1 to 1.6 bar G
PTC31B-AA7M1PGBWBJA
XMLP250MD71F
XMLR400M2P05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00