

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Gas |
| Device Type | Piston |
| Maximum Flow Rate | 340 L/min |
| Supply Voltage | 120 - 240 V ac/dc |
| Pipe Diameter Range | 1/4 in |
| Connection Type | 1/4 BSP |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Material | Noryl |
| Maximum Media Temperature | +100°C |
| Series | FS-3 |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
SFM3200-250
DTT35-A3A111DB2BBB
SFTE-1U-M5F-B-2.5K
SFTE-1U-Q4-B-2.5K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00