

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Liquid |
| Device Type | RotorFlow Electronic |
| Minimum Flow Rate | 2 L/min |
| Maximum Flow Rate | 20 L/min |
| Supply Voltage | 4.5 - 24 V dc |
| Pipe Diameter Range | 1/4 in |
| Connection Type | 1/4 BSP Female |
| Maximum Pressure | 13.8bar |
| Material | Brass |
| Minimum Media Temperature | -29 °C |
| Maximum Media Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -29°C |
| Series | RFO |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
PFM710-F01-F
SFAW-100-TG1-E-PNLK-PNVBA-M12
MC804-20001403
SFAW-32T-TG12-E-PNLK-PNVBA-M12
DTT31-A2A111AE2AAB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00