

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Liquid |
| Device Type | RotorFlow Electronic |
| Minimum Flow Rate | 0.1 gal/min |
| Maximum Flow Rate | 5 gal/min |
| Supply Voltage | 4.5 - 24 V dc |
| Pipe Diameter Range | 1/4 in |
| Connection Type | 1/4 NPT Female |
| Maximum Pressure | 13.8bar |
| Material | Brass |
| Maximum Media Temperature | +21°C |
| Minimum Operating Temperature | -29°C |
| Series | RFO |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Current Rating | 8 mA |
74P-VQB-O-RS
PF2D504-11-2
FTMG-ESR50SXX
PF3A712H-F20-FS
PFM725-C6-B
SFM3200-250
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00