

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | Horizontal, Vertical |
| Switch Output | NC |
| Body Material | Polysulfone |
| Cable Length | 14in |
| Minimum Operating Temperature | -17.8°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum DC Voltage | 28V |
| Maximum Current | 40 mA |
| Maximum Pressure | 150psi |
| Series | ELS-1100 |
| Standards Met | UL |
| Current Rating | 18 mA |
FTC260-BA4J3
FTM50-AGG2K4A12AA
FTI26-BO7NWDJ
LLC610D324-004
FTM20-4G25A
RA - 222 226
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00