

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Liquid |
| Device Type | Shuttle |
| Minimum Flow Rate | 3 L/min |
| Maximum Flow Rate | 22.5 L/min |
| Supply Voltage | 250 V |
| Pipe Diameter Range | 1 in |
| Connection Type | 1 BSP |
| Maximum Pressure | 27bar |
| Material | Bronze |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Series | FS-200E-A |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
PFM750S-C6-F
DTT31-A1A111DE2CAB
PFM710S-C6-F-M-W
FTS-I100F14B
HAFBLF0200C2AX5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00