

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Switch Output | SPST NO |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cable Length | 24in |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +149°C |
| Maximum Pressure | 750psi |
| Series | LS-1950 |
| Standards Met | CE, CSA, cULus Listed |
CD34CNFLFPCP2
FTI26-AA7MWDJ
FTW325-C2A1A
LFP2000-A4NMB
7MF1572-1CA10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00