

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | Horizontal |
| Switch Output | SPDT |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Series | LS-2050E Buna N |
FTW31-A1A3DA0A
FTL31-AA4M3AAWBJ
FTL31-AA4U3AAWCJ
FTW31-D1A5DA0A
OLS710D3L24-003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00