

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage Protection, Undervoltage Protection |
| Phase Sensitivity | Neutral Loss, Phase Failure, Phase Reversal, Phase Sequence, Phase Symmetry |
| Frequency Sensing Range | 47 - 53Hz |
| Series | SM 500 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 60mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Special Features | Automatic Recovery on Fault Removal, LED Indication for All Failure Conditions |
| Dimensions | 30 x 60 x 90mm |
| Height | 90mm |
| Maximum Frequency Sensed | 53Hz |
| Length | 30mm |
| Minimum Frequency Sensed | 47Hz |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
LXPRC-4W 230V (400V)
LR44/3 100-230V AC/DC
72.01.8.240.0002
1SVR730700R2100 CM-MSS.13S
7SR1003-1JB20-2DA0
MK9163N.12/110 ATEX AC50/60Hz 230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00