

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | NPT 3/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Size | 3/4in |
| Configuration | NC |
| Thread Standard | NPT |
EVT317V-5DO-02F-Q
MHE2-MS1H-5/2-QS-4
VUVS-L25-M32C-MD-G14-F8
VUVG-B14-T32U-MZT-F-1T1L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00