

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 3/8in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Standard | G |
VUWS-L20-P53E-M-G18
VUVS-L30-B52-D-G38-F8
SY5120-5LOU-01F-Q
SY3140R-5LOU-Q
VUVG-L18-P53C-ZT-G14-1P3
MHA1-M1H-2/2G-0,9-PI
VQ1201N-5B1-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00