

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 3/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Configuration | NC |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Thread Size | 3/4in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Standard | G |
SY3120-5LOZ-M5-Q
VUVG-L14-M52-AT-G18-1H2L-W1
MFH-3-1/8-SEU
MHA1-M1H-2/2G-0,9-PI
VUVS-L25-M52-AD-G14-F8-1B2
SY3240-5LOZ-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00